Zajęcia w Szkole Polskiej w 2021 roku

Uczniowie Szkoły Polskiej w Pradze (w tym dzieci z zerówki) nie wracają na razie na zajęcia stacjonarne.

Ponieważ zdrowie jest najważniejsze, w styczniu nadal będziemy się spotykać online.

Co będzie dalej, zobaczymy. Musimy być cierpliwi. Przed powrotem powiadomimy Państwa pocztą mailową oraz umieścimy odpowiednią informację na stronie i facebooku Szkoły. Zanim jednak się to stanie, rozważymy wszystkie opcje: czeskie przepisy, bezpieczeństwo i zdrowie naszych uczniów, rodziców i nauczycieli, oraz stanowisko Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców.

 

Przypominam, że 6 stycznia to święto Trzech Króli. W związku z tym pierwsze zajęcia w roku 2021 odbędą się w czwartek 7 stycznia.

Dziękuję Państwu za przemiłą współpracę w ubiegłym roku. Dziękuję również za Państwa nieustającą życzliwość oraz wsparcie, szczególnie w trudnych chwilach, w tym za ogrom pracy, którą bezinteresownie wykonują rodzice z zarządu stowarzyszenia a także innym rodzicom za niesamowitą pomoc przy inwentaryzacji szkolnego księgozbioru. Wzruszyła mnie dobroć wielu osób i chęć poświęcenia wolnego czasu na rzecz żmudnych prac w szkolnej bibliotece.

W Nowym Roku 2021 życzę zdrowia, pogody ducha, oraz nadziei na lepsze dni. Do zobaczenia, na razie w świecie wirtualnym.

Agata Vlasakova